Wyzwania

Fundacja Erbud
Prawo jazdy
Witajcie w świecie wyzwań

O dokument prawa jazdy możecie starać się po ukończeniu 18 roku życia, jednak sam kurs możecie rozpocząć już 3 miesiące wcześniej.
Możliwość aplikowania o dofinansowanie do Fundacji, jest dwa razy w roku (w styczniu i w czerwcu).

Trzeba jednak naprawdę chcieć, bo cały proces dochodzenia do prawa jazdy to wyzwanie, które trwa zwykle od trzech do czterech miesięcy i wymaga czasu, uczenia się, uczęszczania na zajęcia, zdawania egzaminów, czytania i wypełniania dokumentów, ale przede wszystkim konsekwentnego realizowania postawionego sobie celu.

Wesprzemy Was w przygotowaniach oraz dofinansujemy kurs i egzaminy (teoretyczny i praktyczny).

Przygotowaliśmy dla Was pakiety informacji i dokumentów – zapoznajcie się z nimi i podejmijcie decyzję na TAK 😊

Pakiet informacji i dokumentów, z którymi powinniście się zapoznać:

• Kryteria dofinansowania (doc.1) - Warto wiedzieć, czy spełniacie warunki dofinansowania kursu i egzaminów.
  • Regulamin (doc.2) - Dokument potrzebny, aby wszystko było przejrzyste i zgodne z prawem.
  • Wzór umowy (doc.3) - Umowę, którą będziecie podpisywać, gdy już otrzymacie zgodę na dofinansowanie.
  • Opis przebiegu kursu (doc.4) - Warto przeczytać i podjąć decyzję, czy jesteście gotowi na zaangażowanie się w proces zdobywania prawa jazdy.

Pakiet dokumentów i informacji, które powinniście wypełnić, zeskanować i wysłać na adres fundacja@fundacjaerbud.pl

• Pytania o motywację (doc.5) - Ważne pytania. Wysyłając do nas odpowiedzi poznamy Waszą motywację do realizacji celu.
  • Referencje (doc.6) - Przykład, z którego możecie skorzystać, jeśli wszystko się zgadza lub napisać tekst samodzielnie.
  • Wyniki testu (doc.7) - Link do testu na znajomość znaków drogowych. Znajdziecie tam 16 pytań. Wystarczy, że Wasz wynik wyniesie 13 pkt. Oczywiście większym wyzwaniem jest 100% prawidłowych odpowiedzi.
  • Wniosek o dofinansowanie egzaminów (doc.8) - Ten wniosek możecie pobrać, wypełnić
    i wysłać do Fundacji dopiero po skończonym kursie i potrzebie dofinansowania kolejnych egzaminów (taka druga i trzecia szansa, jednak z pewnymi warunkami - zawartymi w umowie).

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego (pamiętajcie by zaznaczyć wszystkie zgody) oraz 3 zeskanowanych dokumentów (mailem na adres fundacja@fundacjaerbud.pl), odpowiedź otrzymacie razem z umową, którą będziecie mogli szczęśliwie podpisać. (Jeśli aplikujecie w styczniu, odpowiedź zwrotną otrzymacie do końca lutego. Jeśli aplikujecie w czerwcu, do końca lipca).

Po podpisaniu umowy będziecie mogli rozpocząć Kurs na prawo jazdy, w Szkole Nauki Jazdy wyznaczonej przez Fundację Erbud.

Jeśli podejmiecie Wyzwanie, to jest szansa na jazdę 😊

Szerokości!