Domy dziecka

bg-image bg-image bg-image

z Domami Dziecka

Zasady nawiązania współpracy:

Aby nawiązać współpracę z Fundacją ERBUD konieczne jest złożenie mailem wniosku o nawiązanie współpracy. Pozytywne rozpatrzenie zależy od liczby Mentorów mieszkających w pobliżu zgłoszonej placówki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku następuje proces weryfikacji podczas którego osoba odpowiedzialna za koordynację projektu przyjeżdża do placówki, by omówić szczegóły dalszej współpracy. Konieczne jest wówczas wypełnienie przez młodzież usamodzielniającą się ankiety, dzięki której Fundacja będzie miała możliwość wstępnego poznania i zebrania podstawowych informacji na temat podopiecznych.

_AFP0051a.jpg
_AFP0094 kopia.jpg
_AFP1625 kopia.jpg
_AFP1244 kopia.jpg
_AFP1637 kopia.jpg

Podstawą powodzenia projektu jest pozytywne nastawienia usamodzielniających się osób oraz ich opiekunów i pracowników placówki. Zależy nam na pomocy osobom, które chcą wejść w samodzielne życie z niezbędnymi umiejętnościami i zasobami. Chcemy pomóc Państwa wychowankom zdobyć wiedzę i umiejętności przez ich udział w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, np. kursy językowe czy prawa jazdy, dzięki czemu wzrośnie ich atrakcyjność na rynku pracy. Oferujemy pomoc w zależności od trudności, jakie posiadają Podopieczni.

Uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych, można osiągnąć wszystko czego się gorąco pragnie. Czasami potrzeba tylko pomocnej dłoni i właśnie tę dłoń pragniemy wyciągnąć do Państwa Podopiecznych.

Wniosek o nawiązanie
współpracy

Poniżej znajdą Państwo Wniosek o Nawiązanie Współpracy z Fundacją ERBUD Wspólne Wyzwania w ramach prowadzonego Programu RAZEM.

W celu nawiązania współpracy prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku na adres: fundacja@fundacjaerbud.pl

Wniosek o nawiązanie współpracypobierz