decoration decoration
book

Klara buduje

Czy kobieta może być kierownikiem na budowie? Czy jeśli czegoś bardzo się chce, to staje się to możliwe?

„Klara buduje” to opowieść o dziewczynce, która postanowiła zrealizować swoje marzenie i zbudować coś, czego świat jeszcze nie widział.

Nasz zespoł z Fundacji wraz z Grupą Erbud wyszli naprzeciw takim pytaniom i stworzyli wyjątkową książkę, która łamie stereotypy i pokazuje, że z pozoru męski świat placu budowy i branży budowlanej to interesująca i możliwa droga na przyszłosć nie tylko dla chłopaków. To książka o budowaniu relacji, pewności siebie i budynków.

Cały zysk ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na działania Fundacji Wspólne Wyzwania.

„Przyszłość będzie taka, jaką ją stworzymy. Warto o tym pamiętać już od najmłodszych lat. Opowieść dla wszystkich, małych i dużych, którzy chcą zbudować swój wymarzony świat”.

Areta Szpura
aktywistka, autorka książki „Jak uratować świat?”

Kup książkę

Klara zaprasza do swojego świata także dzieci mówiące w języku ukraińskim.

Kup książkę i podaruj ukraińskojęzycznemu dziecku.

Całkowity dochód ze sprzedaży przekażemy na pomoc Ukrainie.

Wersja językowa

Ilość sztuk w języku polskim

Ilość sztuk w języku ukraińskim

Dane do wysyłki

Pracownicy ERBUD mają możliwość odebrania książki osobiście bez ponoszenia kosztów wysyłki.

Koszt wysyłki wynosi 8,50 zł i jest doliczony do ceny książki.

Przelewy24