O serii “Klara buduje”

Czy jeśli czegoś bardzo się chce, to staje się to możliwe?

„Klara buduje” to seria książeczek dla dzieci o dziewczynce, która postanowiła realizować swoje marzenia i budować rzeczy, jakich świat jeszcze nie widział.

Przygody bohaterki pokazują czytelnikom, że z pozoru męski świat placu budowy to miejsce gdzie również dziewczynki i kobiety mogą się doskonale odnaleźć oraz spełnić. Książki te łamią stereotypy, budują wiarę w siebie i swoje możliwości, to także historie o budowaniu relacji, pewności siebie i budynków.

Zysk ze sprzedaży książek zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Wspólne Wyzwania.

Część trzecia już dostępna!

O serii “Klara buduje”
Areta Szpura

„Przyszłość będzie taka, jaką ją stworzymy. Warto o tym pamiętać już od najmłodszych lat. Opowieść dla wszystkich, małych i dużych, którzy chcą zbudować swój wymarzony świat”.

Areta Szpura

aktywistka, autorka książki „Jak uratować świat?”

Tytuł

Każdy tom to osobna, mądra i pouczająca historia Klary. Przygody tytułowej bohaterki splatają się z losami realnie istniejących ludzi, którzy współtworzą Grupę Erbud. Dzięki temu przekaz opowieści jest jeszcze mocniejszy.

Część pierwsza

Klara buduje

Czy kobieta może być kierownikiem na budowie? Książeczka „Klara buduje” pokazuje, że najwyższy czas umożliwić dziewczynkom realizację marzeń na każdym polu.

Historia o tworzeniu nie tylko budynków, lecz także relacji ma za zadanie pomóc rodzicom dziewczynek zerwać ze stereotypami o typowo męskich zawodach. To także opowieść o tym, że warto mieć marzenia, nie bać się wyzwań i konsekwentnie dążyć do celu.

Część druga

Klara buduje domek na drzewie

Klara marzy o domku na drzewie. Czy będzie w stanie zbudować go samodzielnie? A może niezbędna okaże się pomoc najbliższych?

Nowa książka z cyklu „Klara buduje” to opowieść o przyjaźni, wspólnym pokonywaniu przeciwności i osiąganiu zamierzonych celów.

Klara buduje domek na drzewie

Część trzecia

Klara buduje wiatrak

W domku na drzewie jest wszystko oprócz… prądu. Czy Klara będzie musiała się z tym pogodzić? A może razem z przyjaciółmi znajdzie rozwiązanie tego problemu? Poznajcie opowieść o sile przyjaźni, wspólnym działaniu i energii, która zmienia nasz świat!
Najnowsza książka „Klara buduje wiatrak” jest trzecią z serii opowieści o rezolutnej dziewczynce. Przedstawia osoby, które na co dzień pracują, aby zielona rewolucja stała się faktem - jednym z bohaterów historii jest Marek Kołodziejski, od 12 lat związany z ONDE.

Klara buduje wiatrak
39 zł

Zamów już dziś i wesprzyj Fundację Wspólne Wyzwania.