Kup książkę

top
decoration decoration

Klara buduje

Czy jeśli czegoś bardzo się chce, to staje się to możliwe?

„Klara buduje” to seria książeczek dla dzieci o dziewczynce, która postanowiła realizować swoje marzenia i budować rzeczy, jakich świat jeszcze nie widział.

Przygody bohaterki pokazują czytelnikom, że z pozoru męski świat placu budowy to miejsce gdzie również dziewczynki i kobiety mogą się doskonale odnaleźć oraz spełnić. Książki te łamią stereotypy, budują wiarę w siebie i swoje możliwości, to także historie o budowaniu relacji, pewności siebie i budynków.

Zysk ze sprzedaży książek zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Wspólne Wyzwania.

„Przyszłość będzie taka, jaką ją stworzymy. Warto o tym pamiętać już od najmłodszych lat. Opowieść dla wszystkich, małych i dużych, którzy chcą zbudować swój wymarzony świat”.

Areta Szpura
aktywistka, autorka książki „Jak uratować świat?”

Klara buduje

Klara buduje domek na drzewie

Nakład chwilowo wyczerpany, sprzedaż zostanie niedługo wznowiona.

Klara buduje

book

Czy kobieta może być kierownikiem na budowie?

Książeczka „Klara buduje” pokazuje, że najwyższy czas umożliwić dziewczynkom realizację marzeń na każdym polu.

Historia o tworzeniu nie tylko budynków, lecz także relacji ma za zadanie pomóc rodzicom dziewczynek zerwać ze stereotypami o typowo męskich zawodach. To także opowieść o tym, że warto mieć marzenia, nie bać się wyzwań i konsekwentnie dążyć do celu.

Każdy tom to osobna, mądra i pouczająca historia Klary. Przygody tytułowej bohaterki splatają się z losami realnie istniejących ludzi, którzy współtworzą Grupę Erbud. Dzięki temu przekaz opowieści jest jeszcze mocniejszy.

Klara buduje domek na drzewie

book

Klara marzy o domku na drzewie. Czy będzie w stanie zbudować go samodzielnie? A może niezbędna okaże się pomoc najbliższych?

Nowa książka z cyklu „Klara buduje” to opowieść o przyjaźni, wspólnym pokonywaniu przeciwności i osiąganiu zamierzonych celów.

Książka przybliża także najmłodszym idee budownictwa modułowego. Wyjaśnia, dlaczego powinniśmy wznosić budynki w coraz bardziej ekologiczny sposób. Tłumaczy, jakie zmiany w budownictwie są niezbędne, aby zapewnić lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom.

Seria ma za zadanie popularyzować idee zrównoważonego budownictwa wśród najmłodszych. Pokazywać, że w tej stereotypowo męskiej branży jest miejsce na kobiet. Przedstawiać sylwetki osób, które od lat z zaangażowaniem w niej pracują.

W końcu jak nie wierzyć w siłę marzeń, gdy ma się przed oczami ludzi, którzy spełniają je każdego dnia?

Kup książkę

Klara buduje

Wersja językowa

Ilość sztuk w języku polskim

Ilość sztuk w języku niemieckim

Dane do wysyłki

Pracownicy ERBUD mają możliwość odebrania książki osobiście bez ponoszenia kosztów wysyłki.

Do zapłaty: 37

* Cena książki: 37 zł./ sztuka. Wysyłka gratis na terenie Polski.

Przelewy24