• Fundacja Erbud
  • Fundacja Erbud
  • Fundacja Erbud

Pomagamy i dziękujemy za pomoc i zaangażowanie😊
Wszyscy zmagamy się z pandemią koronawirusa. Ten trudny czas jest także dużym wyzwaniem dla domów dziecka. Na bieżąco pomagamy domom dziecka współpracującym z Fundacją ERBUD Wspólne Wyzwania.

Domy dziecka są szczególnym miejscem, dla podopiecznych są miejscem zamieszkania, miejscem nauki, odpoczynku i wszystkich codziennych refleksji i radości. Są jednak także miejscem pracy dla opiekunów i wychowawców. Fundacja ERBUD BARDZO DZIĘKUJE wszystkim osobom zaangażowanym w codzienne życie domów dziecka. Dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu wychowankowie mają zapewnione bezpieczne i stabilne codzienne funkcjonowanie😊.
A to jeszcze nie wszystko… opiekunowie i wychowawcy zachęcili podopiecznych do pomocy innym osobom, które każdego dnia walczą z koronawirusem na pierwszej linii. Wychowankowie domów dziecka, podopieczni Fundacji ERBUD szyją bardzo potrzebne wszystkim maseczki ochronne. Została zainicjowana także wspaniała akcja wsparcia pracowników medycznych. Wychowankowie upiekli ciasteczka, które przekazali medykom w podziękowaniu za ich walkę o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. To doskonały i namacalny dowód na to, że wsparcie, dobro i zaangażowanie to wirus, którym warto się zarażać.
Bardzo dziękujemy opiekunom i wychowawcom z domów dziecka nie tylko za ich codzienną pracę, zaangażowanie i wspieranie podopiecznych, ale także za zachęcanie podopiecznych do pomagania innym potrzebującym 😊

 

foto 2020 04 23 01 

foto 2020 04 23 02

foto 2020 04 23 03

foto 2020 04 23 04

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.