24 października Fundacja ERBUD WSPÓLNE WYZWANIA wzięła udział w Pierwszym Forum Fundacji Korporacyjnych.

Forum Fundacji Korporacyjnych zostało zorganizowane przez Forum Darczyńców, było pierwszym tego typu wydarzeniem skierowanym…

do przedstawicieli fundacji korporacyjnych. Jego celem była wymiana wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy fundacjami oraz stworzenie przestrzeni do współpracy.

Podczas Forum Fundacji Korporacyjnych poznaliśmy wyniki najnowszego badania fundacji założonych przez firmy. Ponadto zapoznaliśmy się z najciekawszymi praktykami fundacji oraz sposobami radzenia sobie z kluczowymi wyzwaniami w obszarach m.in.:

• wolontariatu pracowniczego,
  • mierzenia efektów działań społecznych,
  • budowania pozycji i wiarygodności fundacji.

Dzięki sesjom tematycznym i warsztatom każdy z uczestników miał możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

foto 2017 10 24 001

foto 2017 10 24 002