Pierwszy Bal Charytatywny Fundacji ERBUD ESPÓLNE WYZWANIA im. Eryka Grzeszczaka.

Nasze zaproszenie przyjęło ponad 200 gości, którzy dowiedzieli się czym zajmuje się Fundacja, wsparli Fundację, ale przede wszystkim spędzili niezapomniany wieczór podczas, którego atrakcje artystyczne zapewnili pracownicy Grupy ERBUD - goście Fundacji mogli podziwiać popisy taneczne i wokalne. Ten wieczór był wyjątkowy także ze względu na obecność na balu Mentorów Fundacji, którzy dzieli się z gośćmi doświadczeniami z codziennej współpracy z Podopiecznymi. Ideę i działania Fundacji przedstawiła Prezes Lucyna Grzeszczak. Pani Prezes w swoim wystąpieniu poruszyła serca gości emocjonalnym przekazem i zachęceniem do podjęcia współpracy z Fundacją.

8 ii 2017 1